piątek, 8 lutego 2013

Dostępna płyta z drugiej konferencji "Wolni w Chrystusie: Okultyzm i jego przejawy we współczesnym świecie" Słupsk 2012

24,90 PLN
Płyta zawiera prawie 10h nagrań w formacie mp3,
materiały z prezentacji oraz utwory muzyczne zespołu E2U.


 Płyta z drugiej konferencji „Wolni w Chrystusie”. Zawiera nauczanie na tematy:
- Jakie powiązania z okultyzmem ma globalna polityka?
- Masoneria w dzisiejszym świecie, prawda czy fikcja?
- Jakie wpływy w światowej polityce , finansjerze i kulturze mają Iluminaci?
- Iluminaci wśród gwiazd kultury muzycznej?
- Czy wiesz, na co zwracać uwagę podczas oglądania tv i odsłuchiwania teledysków?
- Jakie przesłanie niosą podprogowe przekazy w popularnych bajkach, reklamach i filmach?

Ponadto 

- Jak się przygotować do posługi uwolnienia? Jak zorganizować sesję uwolnienia? Jak dobrać pomocników? Jakich zasad przestrzegać? Jakie są kroki dochodzenia do uwolnienia? O co się modlić? Jakie tricki stosują demony? Jak powinna zachowywać się osoba prowadząca uwolnienie? Itd.

To nie wszystko!

Na płycie znajdują się również pliki z materiałami z prezentacji symboli, obrazów oraz muzyki, jakie wyświetlone zostały podczas wykładów. Odtwórz nagranie na komputerze i jednocześnie śledź omawiane slajdy! Surfuj po internecie wg poleconych linków, aby poszerzyć swoją wiedzę o omawianych zagadnieniach. A w przerwach między wykładami odpocznij przy pieśniach uwielbieniowych zespołu E2U!

Kim są mówcy?

Głównym mówcą jest pastor  Jacek Heidenreich (KZ w Słupsku ) oraz założyciel misji „Wolni w Chrystusie”. Poprowadził wykłady na temat powiązań globalnej polityki z okultyzmem oraz służby uwolnienia. Z wykształcenia historyk i germanista, doświadczony nauczyciel Słowa Bożego, obecnie doktorant teologii w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Jego nauczania wypływają z głębokiej znajomości Pisma Świętego, wieloletniego doświadczenia i namaszczenia w posłudze duszpasterskiej oraz wykształcenia i zainteresowań w dziedzinie historii i polityki.
Na temat muzyki jako nośnika treści demonicznych naucza pastor Mieczysław Kotelnicki, powołany i doświadczony w służbie uwielbienia. Natomiast na temat miejsca Kościoła we współczesnym społeczeństwie wykłada pastor Andrzej Stawikowski z kościoła „Miecz Ducha” w Kaliszu.

Ofiara za 1 płytę – 24,90 zł

Koszt wysyłki:
5,50 wysyłka Pocztą Polską, list polecony priorytetowy, za każdą kolejną sztukę +1,00zł

WYSYŁKA PO 18.02.2013 !!!

Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych.

Dane do przelewu:94 1500 1692 1216 9004 7020 0000 - Kredyt bank o/Słupsk
Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Słupsku
ul. Długosza 24, 76-200 Słupsk
tytułem: opłata za płytę


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ZAMÓWIENIE NALEŻY SKŁADAĆ DROGĄ E-MAIL LUB TELEFONICZNIE

Paula Hydzik,
asystent@kz.slupsk.pl,
tel. 793-728-524
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PŁYTA Z WYKŁADAMI
pierwszej konferencji „Wolni w Chrystusie” 2011 Słupsk


Wykłady z konferencji „Wolni w Chrystusie” -
to cykl nauczań całkowicie poświęconych tematom związanym z uwolnieniem i życiem w wolności. Tożsamość i dziedzictwo, które mamy w Chrystusie jest niezbywalnym prawem otrzymywanym w momencie uznania przez nas zastępczej ofiary Chrystusa za nasze grzechy. Poselstwo Ewangelii jest nadal, i zawsze będzie przesłaniem, które prowadzi ludzi do uwolnienia od opresji mocy demonicznych.18,90 PLN


Płyta zawiera ponad 10 godzin nagrań w formacie mp3.

Pastorzy nauczający i tematy:
  • Pastor Adam Burandt - dynamiczny kaznodzieja, z pasją i odwagą zachęcający do bezkompromisowego podążania za Jezusem:
Pozycja wierzącego w modlitwie o uwolnienie - kim jesteśmy, jaka jest nasza tożsamość w Chrystusie i jaki jest rodzaj autorytetu, który otrzymaliśmy.


  • Pastor Jacek Heidenreich - ewangelista, nauczyciel i kaznodzieja znany z namaszczenia w dziedzinie uwalniania w autorytecie Jezusa Chrystusa, zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami.  Z wrażliwością i pasją oddaje się Duchowi Świętemu, który manifestuje się podczas jego usługiwania, czyniąc ludzi wolnymi od presji demonicznych.
Uwolnienie - czym jest, jaka jest struktura królestwa ciemności, jak rozróżnić obecność i charakter demonów, jakie są formy aktywności i sposoby demonstracji demonów, 7 kroków do uwolnienia.


  • Pastor Jeremy Gryffith z Adelaidy - kaznodzieja usługujący w namaszczeniu apostolskim, nauczyciel, od lat stanowi autorytet dla liderów i ludzi służących Bogu.
Życie w wolności - co uczynił dla Ciebie Jezus i co chce Ci ofiarować, jak żyć w wolności od potępienia, ubóstwa i zamieszania.


  • Pastor Mieczysław Kotelnicki - Kaznodzieja, wieloletni lider misji muzycznej Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, specjalista w dziedzinie uwielbienia:
Rola uwielbienia w Twoim życiu - czym jest prawdziwe uwielbienie, co może Cię spotkać podczas trwania w nim oraz co może być barierą w tym, aby wielbić Boga.

Ofiara za 1 płytę – 18,90 zł

Koszt wysyłki:
5,50 wysyłka Pocztą Polską, list polecony priorytetowy, za każdą kolejną sztukę +1,00zł

Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych.

Dane do przelewu:94 1500 1692 1216 9004 7020 0000 - Kredyt bank o/Słupsk
Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Słupsku
ul. Długosza 24, 76-200 Słupsk
tytułem: opłata za płytę
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ZAMÓWIENIE NALEŻY SKŁADAĆ DROGĄ E-MAIL LUB TELEFONICZNIE

Paula Hydzik,
asystent@kz.slupsk.pl,
tel. 793-728-524